I Komunia Święta 2024

26 maja 2024

25 i 26 maja, w uroczystość Trójcy Świętej, w naszej parafii odbyła się I Komunia Święta. 295 dzieci z naszej parafii  przyjęło po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Dzieci z wielką radością i oczekiwaniem spotkały się tego dnia z Chrystusem Eucharystycznym. Dzień wcześniej - 24 maja dzieci przystąpiły do spowiedzi świętej, przygotowując swoje serce na przyjęcia Chleba Życia. Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom wspaniałej bliskości ze Zbawicielem, który daje siebie pod postacią chleba i wina i umacnia na drodze ku wieczności. Pamiętajmy o tych dzieciach w swoich modlitwach, aby wzrastały w łasce Pana Boga i często spotykamy się z Jezusem Eucharystycznym. Dziękujemy księdzu Andrzejowi i ks. Dawidowi za przygotowanie dzieci do tego wydarzenia.

Wielkość ofiary mierzy się ważnością intencji.

Wasilij Rozanow

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.081930875778198