Festyn parafialny

8 czerwca 2024

W dniu 8 czerwca odbył się w naszej parafii festyn, którzy rozpoczął nasze przygotowanie do odpustu, szczególnego dnia naszej parafii. Podczas radosnego, rodzinnego spotkania nie zabrało oscypków z grilla, waty cukrowej i wielu innych konkursów i atrakcji. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się przygotowane tego wydarzenia. Szczególne podziękowania dla ks. Marka za zorganizowanie całości a także Grupie Miłosierdzia, Młodzieży, Caritas Młodych, Harcerzom, Związkowi Podhalan w Polsce o. w Gdańsku i wielu innym osobom. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie festynu, bardzo dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia radosnych zdjęć.

Wielkość ofiary mierzy się ważnością intencji.

Wasilij Rozanow

119 0.077308893203735