Zmiany personalne

25 czerwca 2015

Z dniem 1 lipca decyzją ks. abpa Sławoja Leszka Głódzia między innymi w naszej parafii nastąpi zmiana wikariusza.

Po trzyletniej pracy w jasieńskiej parafii ksiądz Piotr decyzją księdza arcybiskupa zostaje przeniesiony do parafii pw.  pw. Niepokalanego Serca Maryi - GDYNIA Karwiny. Od 1 lipca swoją duszpasterską pracę w naszej parafi rozpocznie ks. Rafał Ziemann, dotychczasowy wikariusz w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim.
        Księdzu Piotrowi serdecznie dziękujemy za posługę w parafii, za zaangażowanie, opiekę nad Żywym Różańcem, Bielankami, Domowym Kościołem, Rodziną Nazaretańską oraz duszpasterstwem Przedszkolaków.   Serdeczne Bóg Zapłać.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy się nie mylą nigdy.

Sokrates