Dzień skupienia w Leśnie

25 czerwca 2015

W środę nasza młodzież z Duszpastertwa Młodzieży wzięła udział w wyjazdowym dniu skupienia w Leśnie na Kaszubach.

Po wspólnej Eucharystii z nieszporami o Narodzeniu Świętego Jana Chrzciciela spożyliśmy wspólny obiad a następnie zwiedziliśmy pobliskie tereny Leśna. Byliśmy w miejscu "Kamiennych Kręgów". Wysłuchaliśmy konferencji Ks. Bogdana o kolejnym już  prawie życia duchowego a mianowicie "Człowiek jest grzeszny", Po konferencji był czas na herbatę i kawę z tortem :) Nasz wyjazd we Wspólnocie zakończyliśmy kiełbaską z grila i śpiewami oraz odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Dziękujemy Wszystkim za wszystko Bóg Zapłać MŁOODZIEŻ

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.30366396903992