Dzień skupienia w Leśnie

25 czerwca 2015

W środę nasza młodzież z Duszpastertwa Młodzieży wzięła udział w wyjazdowym dniu skupienia w Leśnie na Kaszubach.

Po wspólnej Eucharystii z nieszporami o Narodzeniu Świętego Jana Chrzciciela spożyliśmy wspólny obiad a następnie zwiedziliśmy pobliskie tereny Leśna. Byliśmy w miejscu "Kamiennych Kręgów". Wysłuchaliśmy konferencji Ks. Bogdana o kolejnym już  prawie życia duchowego a mianowicie "Człowiek jest grzeszny", Po konferencji był czas na herbatę i kawę z tortem :) Nasz wyjazd we Wspólnocie zakończyliśmy kiełbaską z grila i śpiewami oraz odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Dziękujemy Wszystkim za wszystko Bóg Zapłać MŁOODZIEŻ

Lecz on się obarczył naszym cierpieniem, on dźwigał nasze boleści

prorok Izajasz

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
125 0.079410076141357