Zapraszamy wszystkich rodziców, opiekunów na cykl spotkań o nazwie KAWIARENKA RODZICA.
Przy kubku kawy lub herbaty będziemy rozmawiać o tym jak z miłością i szacunkiem towarzyszyć dzieciom w codziennym wzroście. Co jest dla nas ważne, co trudne, a do czego tęsknimy? Spotkania moderować będzie trenerka Fundacji Familylab, Magdalena Kwiatek, nasza parafianka.
- Pierwsze spotkanie już w piątek 24.04 o 19:00
- Kawiarenka parafialna
- Temat przewodni: ROZWIJANIE POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI I PEWNOŚCI SIEBIE U DZIECI.
