21 maja podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 świętowaliśmy 10. rocznicę święceń kapłańskich ks. Andrzeja i ks. Marka. Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. Marek wraz z całym rocznikiem kapłańskim. Dziękowaliśmy Bogu za dar ich posługi oraz modliliśmy się o potrzebne łaski i dalsze błogosławieństwo w kapłańskiej drodze.