LSO w Sulicicach

3 lipca 2015

W dniach od 29 czerwca do 2 lipca nasi ministranci i lektorzy wybrali się w rodzinne strony ks. Bogdana - do Sulicic. Podróż różnymi środkami transportu pozwoliła dotrzeć na miejsce gdzie przez 4 dni grupa LSO nie traciła czasu na wspólną integrację. Wyrazem tego co działo się podczas pobytu na Kaszubach są umieszczone zdjęcia, które nie do końca są wstanie oddać tego co wydarzyło się na wspólnym wyjeździe gdzie nie było czasu na nudę.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy się nie mylą nigdy.

Sokrates

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.20386695861816