Życzenia Caritas

22 grudnia 2015

Kochani!

Przed nami kolejne Boże Narodzenie... Życzymy Wam dobrego przeżycia czasu tych świąt.
Niech Pan na nowo NARODZI się w Waszych sercach, niech wypełni je swoim pokojem i miłością,
niech zabierze wszelki smutek, lęk, niepokój, a w to miejsce wleje ufność i wiarę.
Niech sprawi byście każdego dnia budzili się coraz mocniej przekonani o Jego OBECNOŚCI,
bliskości a przede wszystkim o niekończącej się i trwającej MIŁOŚCI.

Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych bliskich!

Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za cały ostatni rok - za Wasze
zaangażowanie, wytrwałość, wrażliwość i dobroć :)

Alicja, Karolina i Ks. Piotr

Caritas Archidiecezji Gdańskiej