Ekstramalna Droga Krzyżowa

20 lutego 2016

1) Trwa rekrutacja uczestników do EKSTREMALNEJ DROGI KRZYŻOWEJ!

 

EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA to pokonanie wybranej trasy w nocy, medytowanie i zmaganie się z własnymi słabościami. W trakcie długiej, ponad 40-kilometrowej wyprawy uczestnicy mają czas na refleksję i spotkanie z Bogiem. EDK to także wewnętrzna podróż, która pozwala spojrzeć w głąb siebie i uczy pokory. W Trójmieście EDK odbędzie się w nocy z 18/19. marca 2016 r.

- To forma duchowości, która dla wielu staje się sposobem na życie. Prawdziwe Spotkanie z Nim pośrodku Zmagania sprawia, że nie chce się już żyć normalnie, tylko ekstremalnie, czyli w pełni – mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek,pomysłodawca EDK.

Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie!

- Długość i noc. Myślę, że tak jak w przypadku maratonu przebycie na własnych nogach tak długiej wyprawy, zmienia człowieka. Skojarzyło mi się to z powiedzeniem biegacza Emila Zatopka: Chcesz zacząć biegać, przebiegnij kilometr. Chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton. Parafrazując: Chcesz się pomodlić, odmów drogę krzyżową. Chcesz zmienić swoje życie, przejdź EDK.

Podejmij wyzwanie i dołącz do EDK! Zgłoś się przez stronę www.edk.org.pl.

Trójmiejskie Ekstremalne Drogi Krzyżowe

W naszym regionie przygotowane są 3 trasy EDK:

* z Pruszcza Gdańskiego do Rewy (53km przez Gdańsk, Sopot i Gdynię)

* z Matemblewa do Kalwarii Wejherowskiej (53km szlakami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego)

* z Jastrzębiej Góry do Helu (49km)

W zeszłym roku tymi trasami przeszło blisko 500 os.

Więcej szczegółów na temat EDK w Trójmieście na profilu:
www.facebook.com/Trojmiasto.EDK

Dołącz do nas i pomóż promować to wydarzenie - zaproś swoich znajomych. Plakat do pobrania dostępny na stronie: http://tinyurl.com/edk-trojmiasto-2016.

Z ekstremalnymi pozdrowieniami 
Koordynatorzy regionu,

Jacek Zarzycki, Kuba Terakowski, Kuba Gorski

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.082547903060913