Kiermasz porcelany 2016

11 czerwca 2016

LSO zaprasza w niedzielę 19.06.2016 r. na kiermasz porcelany z Lubiany.

Po każdej mszy świętej w kaplicy Bł. Doroty - wejście do dolnego kościoła od strony głównych schodów, będzie możliwość zakupienia porcelany na sztukę, którą przeprowadzi nasza Liturgiczna Służba Ołtarza. Zebrana ofiara ze sprzedaży porcelany zostanie przeznaczona na wakacyjny wyjazd.

Zapraszamy do wsparcia akcji.

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy