LSO w Miechucinie

14 sierpnia 2016

W dniach od 9 do 13 sierpnia Liturgiczna Służba Ołtarza spędziłą wakacyjny czas w Miechucinie. Jak widzimy na zdjęciach nie brakowało aktywnie spędzonego czasu. Perwszego dnia czas zagospodarowany był przez Apana, który integrował nas poprzez wysiłek fizyczno-sprawnościowy. Drugiego dnia udaliśmy się do Chmielna, następnego zaś do Stryszej Budy zwiedzając Kaszubski  Park Miniatur i i Gigantów. Był czas na kąpiel w jeziorze, wspólne oglądanie filmów, ognisko itp..

W tym miejscu pragniemy badzo podziękować wszystkim Parafianom, którzy właczyli się w nasz Kiermasz Porcelany. Dzięki zebranym środkom mogliśmy spędzić wspólny wakacyjny czas z naszym Opiekunem Ks. Bogdanem. Bóg zapłać :)

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.092945098876953