Odpust Bł. Doroty 18.06.2017 r.

Msza św. Tv Polonia

3 czerwca 2017

W niedzielę 18 czerwca w naszej parafii będzie sporo zmian. W tą niedzielę przeżywać będziemy nasz odpust parafialny. A swoistym ukoronowaniem tego dnia będzie msza św. sprawowana przez ks. abp Metropolitę Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia o godz. 13 która transmitowana będzie przez Tv Polonia na cały świat. To wielki zaszczyt ale i wyzwanie organizacyjne. Mamy okazję pokazać wszystkim naszą rozmodloną wspólnotę parafialną. W związku z tym że jest to msza św, telewizyjna nastąpią zmiany w grafiku mszy św. niedzielnych. Porządek będzie następujący: msze św. o godz. 7.30, 9.00, 10.30,  normalnie w górnym kościele, o 10.45 – dla dzieci w dolnym kościele, 13 – msza św. „telewizyjna” na którą zapraszamy wszystkich, msza św. wieczorna o godz. 18. Nie ma w tym dniu mszy św. o godz. 12. A na mszę św. o 13 należy przyjść odpowiednio wcześniej.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.092904090881348