Pielgrzymka do Lichenia

22 czerwca 2013

LicheńW ubiegłą sobotę 22. czerwca nasza parafia brała udział w pielgrzymce do Lichenia. Głównymi uczestnikami byli członkowie wspólnoty Żywego Różańca. Braliśmy udział we wspólnej Mszy Św. o godzinie 12:00 w Bazylice Mniejszej pw. NMP Licheńskiej. Wcześniej zwiedziliśmy Lasek Grąbliński nieopodal Lichenia - właśnie tam dokonały się główne objawienia pasterzowi Mikołajowi Sikatce. Zanieśliśmy przed oblicze Boga za wstawiennictwem NMP Licheńskiej nasze prośby i dziękczynienia w imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej. Do zobaczenia na kolejnych szlakach pielgrzymich. ks. Piotr

 

Doskonałość jest miarą nieba, dążenie do doskonałości miarą człowieka.

Johann Wolfgang Goethe

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
139 0.18950605392456