Pielgrzymka do Lichenia

22 czerwca 2013

LicheńW ubiegłą sobotę 22. czerwca nasza parafia brała udział w pielgrzymce do Lichenia. Głównymi uczestnikami byli członkowie wspólnoty Żywego Różańca. Braliśmy udział we wspólnej Mszy Św. o godzinie 12:00 w Bazylice Mniejszej pw. NMP Licheńskiej. Wcześniej zwiedziliśmy Lasek Grąbliński nieopodal Lichenia - właśnie tam dokonały się główne objawienia pasterzowi Mikołajowi Sikatce. Zanieśliśmy przed oblicze Boga za wstawiennictwem NMP Licheńskiej nasze prośby i dziękczynienia w imieniu całej naszej wspólnoty parafialnej. Do zobaczenia na kolejnych szlakach pielgrzymich. ks. Piotr

 

Jestem to znaczy : żyję, wiem, chcę, kocham.

Św. Edyta Stein

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
146 0.14394593238831