Kandydaci do bierzmowania 2017/2018

9 września 2017

Informujemy, że od września 2017 w naszej Parafii rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w roku 2018.

W celu zapisania młodzieży do przygotowania Rodzic pobiera na spotkaniu w kościele (10 września) kartę do uzupełnienia danych. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do ks. Krzysztofa do dnia 24 września.

Kandydaci spoza terenu naszej Parafii wraz z kartą są zobowiązani przekazać pisemną zgodę Księdza Proboszcza swojej Parafii na przygotowanie i przystąpienie do bierzmowania w naszej wspólnocie parafialnej.

Rodzice, którzy nie mogą uczestniczyć w pierwszym spotkaniu (10 września) mogą uzykać informacje u ks. Krzysztofa w niedzielę, 17 września, po mszy św. o g. 13.15.

Podstawowe zasady przygotowania do bierzmowania zobacz tutaj.

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy