Informujemy, że od września 2017 w naszej Parafii rozpoczynamy przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w roku 2018.
W celu zapisania młodzieży do przygotowania Rodzic pobiera na spotkaniu w kościele (10 września) kartę do uzupełnienia danych. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do ks. Krzysztofa do dnia 24 września.
Kandydaci spoza terenu naszej Parafii wraz z kartą są zobowiązani przekazać pisemną zgodę Księdza Proboszcza swojej Parafii na przygotowanie i przystąpienie do bierzmowania w naszej wspólnocie parafialnej.
Rodzice, którzy nie mogą uczestniczyć w pierwszym spotkaniu (10 września) mogą uzykać informacje u ks. Krzysztofa w niedzielę, 17 września, po mszy św. o g. 13.15.
Podstawowe zasady przygotowania do bierzmowania zobacz tutaj.