Być dobrym jak chleb!

22 września 2017

W piątek gościliśmy w naszej parafii relikwie św. Brata Alberta Chmielowskiego, któremu poświęcony jest w Polsce obecny rok.

Ogólnopolską peregyrnację relikwi, która w naszej diecezji obejmie kilkanaście parafii, koordynują Rycerze Kolumba, którym wyrażamy wdzięczność za tę inicjatywę i troskę o szerzenie kultu św. Brata Alberta.

Relkwie można było uczcić po porannej Mszy św. przez cały dzień w dolnej kaplicy. O g. 18.00 rozpoczęła się uroczysta Msza św. ku czci św. Brata Alberta, w której uczestniczyli Rycerze Kolumba. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel o pomoc materialną dla sióstr albertynek z Wejherowa, które świadczą pomoc bezdomnym i potrzebującym wsparcia.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.093599081039429