Wymodlić świętych księży!

1 października 2017

W niedzielę, 1 października, do naszej parafii przyjechał Zespół Ewangelizacyjno-Powołaniowy Gdańskiego Seminarium Duchownego wraz ks. Janem Uchwatem, ojcem duchownym oliwskiego seminarium. Klerycy przez całą niedzielę towarzyszyli nam w modlitwie poprzez ubogacenie liturgii swoim śpiewem. Ks. Jan na każdej Mszy świętej w czasie homilii prosił naszą parafię - żywy Kościół lokalny w Jasieniu - o modlitwę w intencji kleryków przygotowujących się do posługi kapłańskiej (zobacz tutaj jak dołączyć do grona Przyjaciół GSD)

Klerycy zawsze tworzą w parafii świetną atmosferę, w której wszyscy wyczuwamy Bożego Ducha. Tym bardziej dziękujemy klerykom za obecność! W tym roku nasze seminarium obchodzi 60. rocznicę powstania.

Zob. www.gsd.gda.pl 

Po zimie idzie wiosna, po smutku - pogoda.

przysłowie łacińskie

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.16412997245789