Dookoła Polski z Maryją!

7 października 2017

Kilkanaście osób z naszej parafii uczestniczyło w sobotni dzień poświęcony NMP Królowej Różańca Świetego w modlitewnej inicjatywie "Różaniec do granic". Udaliśmy się wspólnie do Sanktuarium Matki Bożej Fatismkiej w Gdańsku-Żabiance, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy świętej i adoracji Najświętszego Sakramentu. Po modlitwie w świątyni skierowaliśmy się na pobliską plażę w Jelitkowie, gdzie o g. 14.00 rozpoczęliśmy wspólną modlitwę różańcową odmawiając wszystkie części różańca. Nasza wspólna modlitwa w intencji naszej ojczyzny oraz jako wynagrodzenie za zniewagi wobec Serca Jezusa i Serca Maryi. Całość zakończyło błogosławieństwo kilkanaście minut przed godziną 16.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na stronie Parafii MB Fatimskiej i Gdańskiego Gościa Niedzielnego.

Po zimie idzie wiosna, po smutku - pogoda.

przysłowie łacińskie