Na chwałę Panu!

7 października 2017

Po raz drugi w gdyńskim kościele św. Mikołaja odbyło się całodobowe uwielbienie Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Przewodnim zdaniem tegorocznego uwielbienia były słowa wypowiedziane przez Maryję "Wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny!" (Łk 1,49).

Trójmiejskie Uwielbienie nazywane "Muzycznym uwielbieniem" zgromadził wielu muzyków i zespołów z całego Trójmiasta. W modlitwie uczestniczył też nasz parafialny Zespół młodzieżowy, który od wielu tygodni przygotowywał się do tego wydarzenia na próbach. Cieszymy się, że nasza parafia miała swój udział w tym modlitewnym wydarzeniu!

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z wydarzenia.

Błogosławiony jesteś, Panie na tronie Twojego Królestwa, uwielbiony i wywyższony na wieki.

Dn 3,55

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.23284006118774