Ministranci na polu bitwy!

15 października 2017

W sobotnie przedpołudnie nasi ministranci wraz z opiekunem udali się do centrum Gdańska, by wziąć udział we wspólnej zabawie na polu bitwy. Zabawa miała na celu integracje wspólnoty ministranckiej, która udała się rewelacyjnie! Choć wiemy, że powiedzeniem "żyje się tylko dwa razy" istnieje tylko w grze to dzięki temu dochodzimy do wniosku jak bardzo trzeba walczyć o życie, by go nie przegrać i nie stracić - do młodości!

Dla niektóych nawet jazda autobusem okazała się atrakcją! 

Nie jesteśmy więc, bracia, dłużnikami ciała, abyśmy mieli żyć według ciała.

Rz 8,12

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.16617393493652