Piłka w grze!

28 października 2017

Drużyna naszych ministrantów wraz z ks. Krzysztofem po raz pierwszy uczestnczyła w sobotę, 28 października, w Archidiecezjalnym Turnieju Służby Liturgicznej w Piłce Nożnej Halowej. W kategorii Lektor Młodszy nasza drużyna wyszła z grupy zajmując pierwsze miejsce. Następnie pokonując drużynę z św. Michała Archanioła w Starzynie awansowała do półfinałów, gdzie po zaciętej walce przegrała w rzutach karnych. Gratulujemy naszym zawodnikom wspaniałego wyniku i wspieramy w przygotowaniach do kolejnego turnieju już 16 grudnia w Luzinie! 

Nie jesteśmy więc, bracia, dłużnikami ciała, abyśmy mieli żyć według ciała.

Rz 8,12

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.16712522506714