Kobieta jest boska!

17 listopada 2017

Pod takim hasłem młodzież Archidiecezji Gdańskiej spotkała się ponownie na Wieczorze Modlitwy Młodych, który tym razem odbył się w kościele św. Jana z Kęt w Rumii. Z naszej parafii w spotkaniu uczestniczyła dwudziestoczteroosobowa grupa młodzieży. W części ewangelizacyjnej spotkanie poprowadziła Siostra Anna Maria Pudełko, która zwróciła uwagę na istotne cechy i wartości zarówno kobiety jak i mężczyzny podkręślając, że kobieta jest powołana do macierzyństwa, a mężczyzna do ojcostwa.

Całość spotkania jak zwykle zakończyła modlitwa wstawiennicza.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.12309193611145