Nowa jakość życia!!!

14 grudnia 2017

Zachęcamy wszystkich czytelników odwiedzających naszą stronę do sięgnięcia po filmy pomagające w zrozumieniu niedzielnej Ewangelii. Każdy z filmów trwa ok. 12 minut i wprowadza nas przez słowo i obraz w świat biblijnych historii i nauki Jezusa. Program zaproponowany przez Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów chce pokazać, że słowo Boże jest żywe i naprawdę może zmieniać nasze życie nadając mu nowej jakości - świeżego spojrzenia na wszystko, co przeżywamy. Pierwsza edycja okazała się wielkim sukcesem i cieszyła się zainteresowaniem większym niż oczekiwania.

Poniżej zamieszczamy zwiastun nowej edycji przeznaczonej na rok 2017/2018 (od Adwentu 2017 do początku Adwentu 2018).

Więcej informacji i zamówienia na stronie projektu. Tegoroczny Adwent może być początkiem nowej drogi ze słowem Bożym!

 

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.093492031097412