Piłka w grze!

16 grudnia 2017

W sobotę, 16 grudnia, reprezentacja naszych ministrantów wzięła udział w kolejnej fazie Turnieju w Piłkę Nożną Halową Służby Liturgicznej Archidiecezji Gdańskiej. Grudniowy turniej odbył się w Hali Widowiskowo-Sportowej Gimnazjum Samorządowego w Bolszewie.

W wyniku losowania nasza drużyna znalazła się w Grupie D i w pierwszym meczu stoczyła walkę z Parafią św. Michała Archanioła w Gdyni przegrywając 1:2. Kolejny mecz, tym razem z ministrantami z Parafii MB Nieustającej Pomocy w Gościcinie okazał się dobrą passą - nasi ministranci wygrali 3:0. W ostatnim meczu fazy grupowej z Parafią św. Andrzeja Boboli nie padła żadna bramka.

Drużyna naszych ministrantów w 1/8 rozgrywek zmierzyła się z Parafią św. Wawrzyńca w Luzinie i po bezbramkowym meczu w wyniku rzutów karnych zakończył się nasz udział w Turnieju. 

Gratulujemy rywalizacji! W nowych strojach ministranci wyglądają elegancko! 

Wielkość ofiary mierzy się ważnością intencji.

Wasilij Rozanow

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
120 0.078380107879639