Największy za największe!

21 grudnia 2017

W czasie tegorocznych rorat dzieci przygotowują na każdy dzień jedno serduszko z dobrym uczynkiem, jaki udało im się zrobić w minionym czasie. W środę 20 grudnia, ogłoszony został konkurs na największe serce z dobrym uczynkiem. Rozwiązanie oczywiście w kolejnym dniu. Nagrodą za największe serce był największy prezent.

Wszystkie dzieci przygotowały wspaniałe serca, pięknie ozdobione, a przede wszystkim z dobrymi uczynkami. Wszystkie też zostały nagrodzone, a Ksiądz Proboszcz ogłosił zorganizowanie wycieczki dla dzieci, które przygotowały największe serca. Gdzie? Wszystko w swoim czasie!

Tymczasem rodzeństwo z Rodziny Mazurkiewicz odebrało obiecaną nagrodę - największą paczkę prezentową. Co było w środku? Dla wszystkich ciekawskich umieszczamy zdjęcia z dzisiejszej Mszy świętej, a także z wczorajszego przygotowywania paczki!

Gratulujemy!

 

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.082413196563721