Opłatek po męsku!

23 grudnia 2017

Konkretnie, szybko i na temat, ale nie pomijając istoty. Od odczytania fragmentu Ewangelii według św. Łukasza opowiadającego o okolicznościach narodzenia Jezusa w Betlejem rozpoczął się doroczny opłatek Służby Liturgicznej naszej parafii. Trzeba przyznać, że rzadko zdarza się możliwość, by niemal cała wspólnota wspólnie spędziła trochę czasu ze względu na wiele szkolnych i pozalekcyjnych obowiązków, jakie każdy ministrant posiada. Tym bardziej dzisiejsze spotkanie było okazją do radości.

Wesołych Świąt!

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.09237003326416