Opłatek po męsku!

23 grudnia 2017

Konkretnie, szybko i na temat, ale nie pomijając istoty. Od odczytania fragmentu Ewangelii według św. Łukasza opowiadającego o okolicznościach narodzenia Jezusa w Betlejem rozpoczął się doroczny opłatek Służby Liturgicznej naszej parafii. Trzeba przyznać, że rzadko zdarza się możliwość, by niemal cała wspólnota wspólnie spędziła trochę czasu ze względu na wiele szkolnych i pozalekcyjnych obowiązków, jakie każdy ministrant posiada. Tym bardziej dzisiejsze spotkanie było okazją do radości.

Wesołych Świąt!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.19773006439209