Rekolekcje Szkoły Maryi

2 marca 2018

Szkoła zimowa w Gdańsku

Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła w Gdańsku zaprasza na zimową sesję w dniach 9-11 marca 2018 r. do parafii bł. Doroty z Mątew w Gdańsku

Sesja Szkoły Życia to niezwykły weekend pełen dobrej atmosfery, konferencji, modlitwy, uwielbienia, sakramentów, medytacji, relaksu, odpoczynku przy Panu Bogu, poznaniu nowych fajnych ludzi, rozmów przy kawie i ciastku.

Stopnie 0, 1 i 3.

Początek w piątek po Mszy w dolnym kościele o 18:45

Zakończenie w niedzielę o 16:00

Całkowity koszt uczestnictwa to 70 złotych (posiłki w sobotę i niedzielę) lub 25 zł (bez posiłków).

Pierwszy raz - za dobrowolną ofiarę

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy