Pielgrzymka do Lichenia, Kalisza, Torunia, Włocławka

7 kwietnia 2018

Przyjmujemy zapisy – do połowy kwietnia - na parafialną pielgrzymkę  do Lichenia, Kalisza, Torunia, Włocławka – w terminie 27-28 kwietnia br. Koszt 170 złotych. W cenie przejazd, nocleg w domu pielgrzym Arka w Licheniu (pokoje 4 os.), obiadokolacja i śniadanie. Wyjazd w piątek po rannej mszy św.,  powrót w sobotę wieczorem.

Chcemy odwiedzić Łąsko Wielkie by pomodlić się przy grobie ks. Proboszcza B. Kabata. Następnie w Górsku koło Torunia zwiedzić wystawę poświęconą Bł. ks. Jerzemu Popiełuszce. W Toruniu nawiedzić przepiękną bazylikę, pobyć u MB w Licheńskim Sanktuarium. W sobotę pielgrzymować do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu a w drodze powrotnej znów nawiedzić miejsca związane z ks. Popiełuszką – we Włocławku. Zapraszamy.

Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym w czasie działania kancelarii.

Tak i wy uważajcie siebie za umarłych dla grzechu, żyjących zaś dla Boga w Chrystusie Jezusie.

Rz 6,11