Pielgrzymka do Lichenia, Kalisza, Torunia, Włocławka

7 kwietnia 2018

 

Przyjmujemy zapisy – do połowy kwietnia - na parafialną pielgrzymkę  do Lichenia, Kalisza, Torunia, Włocławka – w terminie 27-28 kwietnia br. Koszt 170 złotych. W cenie przejazd, nocleg w domu pielgrzym Arka w Licheniu (pokoje 4 os.), obiadokolacja i śniadanie. Wyjazd w piątek po rannej mszy św.,  powrót w sobotę wieczorem.

 

Chcemy odwiedzić Łąsko Wielkie by pomodlić się przy grobie ks. Proboszcza B. Kabata. Następnie w Górsku koło Torunia zwiedzić wystawę poświęconą Bł. ks. Jerzemu Popiełuszce. W Toruniu nawiedzić przepiękną bazylikę, pobyć u MB w Licheńskim Sanktuarium. W sobotę pielgrzymować do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu a w drodze powrotnej znów nawiedzić miejsca związane z ks. Popiełuszką – we Włocławku. Zapraszamy.

Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym w czasie działania kancelarii.

 

Tak i wy uważajcie siebie za umarłych dla grzechu, żyjących zaś dla Boga w Chrystusie Jezusie.

Rz 6,11

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
134 0.1409740447998