Nowe szaty...ministrantów!

22 kwietnia 2018

W Niedzielę Dobrego Pasterza podczas Mszy św. o g. 12.00 miało miejsce radosne wydarzenie. Nowi kandydaci na ministrantów po raz pierwszy nałożyli komże, a chłopcy, którzy od września przygotowują się do służby ministranckiej otrzymali swoje ministranckie szaty. O promocję nowych ministrantów, której dokonał Ksiądz Proboszcz prosił w imieniu wspólnoty ceremoniarz Kamil, który przygotowywał chłopców do posługi przy ołtarzu. Teraz wyglądają niczym kardynałowie! Zobaczcie sami!

Chłopcom gratulujemy!

Różaniec Święty to potężna broń. Używaj jej z ufnością, a skutek wprawi cię w zadziwienie

sw. Josemaria Escrivá