Nowe szaty...ministrantów!

22 kwietnia 2018

W Niedzielę Dobrego Pasterza podczas Mszy św. o g. 12.00 miało miejsce radosne wydarzenie. Nowi kandydaci na ministrantów po raz pierwszy nałożyli komże, a chłopcy, którzy od września przygotowują się do służby ministranckiej otrzymali swoje ministranckie szaty. O promocję nowych ministrantów, której dokonał Ksiądz Proboszcz prosił w imieniu wspólnoty ceremoniarz Kamil, który przygotowywał chłopców do posługi przy ołtarzu. Teraz wyglądają niczym kardynałowie! Zobaczcie sami!

Chłopcom gratulujemy!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.25144100189209