Nowe szaty...ministrantów!

22 kwietnia 2018

W Niedzielę Dobrego Pasterza podczas Mszy św. o g. 12.00 miało miejsce radosne wydarzenie. Nowi kandydaci na ministrantów po raz pierwszy nałożyli komże, a chłopcy, którzy od września przygotowują się do służby ministranckiej otrzymali swoje ministranckie szaty. O promocję nowych ministrantów, której dokonał Ksiądz Proboszcz prosił w imieniu wspólnoty ceremoniarz Kamil, który przygotowywał chłopców do posługi przy ołtarzu. Teraz wyglądają niczym kardynałowie! Zobaczcie sami!

Chłopcom gratulujemy!

Powinniśmy tak korzystać z obecności Boga, jak korzystamy z oddychania.

Jan Maria Vianney

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
125 0.07856297492981