Ostatnia prosta do DUCHA!

21 kwietnia 2018

Od piątku, 20 kwietnia, do niedzieli trwały w naszej parafii rekolekcje dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Prowadziła je Wspólnota Szkoły Maryi z naszej parafii. W tym czasie młodzież wysłuchała konferencji w formie świadectwa o doświadczaniu miłości Boga oraz Ducha Świętego, przystąpiłą do sakramentu pokuty i pojednania oraz miała możliwość skorzystać z modlitwy wstawienniczej. Centrum stanowiłą Eucharystia przeżywana we wspólnocie, choć ważne były też wspólne spotkania przy herbacie w czasie przerw czy obiadowego posiłku.

Modlimy się o owce przeżytych rekolekcji, a wspólnocie wyrażamy wdzięczność i podziękowanie za poprowadzeni młodzieży przez ten czas!

W Chrystusie mamy odkupienie przez krew Jego: odpuszczenie wykroczeń dzięki bogactwu Jego łaski.

Ef 1,7

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
137 0.17111015319824