Ostatnia prosta do DUCHA!

21 kwietnia 2018

Od piątku, 20 kwietnia, do niedzieli trwały w naszej parafii rekolekcje dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Prowadziła je Wspólnota Szkoły Maryi z naszej parafii. W tym czasie młodzież wysłuchała konferencji w formie świadectwa o doświadczaniu miłości Boga oraz Ducha Świętego, przystąpiłą do sakramentu pokuty i pojednania oraz miała możliwość skorzystać z modlitwy wstawienniczej. Centrum stanowiłą Eucharystia przeżywana we wspólnocie, choć ważne były też wspólne spotkania przy herbacie w czasie przerw czy obiadowego posiłku.

Modlimy się o owce przeżytych rekolekcji, a wspólnocie wyrażamy wdzięczność i podziękowanie za poprowadzeni młodzieży przez ten czas!

Ten się Bogu podoba, komu się Bóg podoba

św. Rafał Kalinowski