Nowa twarz od 1 lipca!

19 maja 2018

Dzisiaj w Archikatedrze Oliwskiej siedmiu diakonów naszej archidiecezji przyjęło święcenia prezbiteratu. Uroczystości przewodniczył i święceń udzielił Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź Metropolita Gdański. Jest to najważniejsze wydarzenie w ciągu roku dla całego Kościoła lokalnego. Nasza radość jest tym większa, że jeden z nowych kapłanów - Ks. Tomasz Topolski (na zdjęciu pierwszy od prawej) - został skierowany do pracy w naszej parafii. Od 1 lipca zatem w naszej parafii pojawi się nowa kapłańska twarz. Już teraz Księdza Tomasza serdecznie witamy!

Ks. Tomasz pochodzi z Parafii św. Karola Boromeusza w Gdyni. Został wyświęcony na diakona w ubiegłym roku przez Bp. Zbigniewa Zielińskiego.

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.085572004318237