Zróbcie Mu miejsce, Pan idzie z nieba!

31 maja 2018

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa popularnie nazywana Bożym Ciałem zgromadziła w czwartkowe przedpołudnie rzesze wiernych w naszej świątyni na mszy świętej o g. 9.00. Po mszy wyruszyła tradycyjna procesja ulicami naszej parafii, która każdego roku przemierza inne zakątki. Tegoroczna procesyjna modlitwa biegła ulicami Jasieńską, Rysią, Łosią, Borsuczą, Źródlaną, Cyprysową, Orzechową, Leszczynową i Kartuską.

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie tradycyjnych ołtarzy przy domach, udekorowanie okien emblematami eucharystycznymi i wspólną modlitwę!

Zapraszamy przez cały tydzień na msze świętę o g. 18.00, po których odbędzie się procesja eucharystyczna dookołą kościoła. Zapraszamy przede wszystkim dzieci pierwszokomunijne w swoich szatach oraz dziewczynki do sypania kwiatków Panu Jezusowi.

Im świętsza jest prawda.. tym pokorniejszy powinien być ten, kto ją głosi.

Mikołaj Gogol

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
119 0.061934947967529