Przyjmij znamię daru Ducha Świętego

29 maja 2018

We wtorkowy wieczór, 29 maja, dla naszej gimnazjalnej młodzieży przyszedł dzień, do którego starali się przygotować przez ostatnie kilka miesięcy uczestnicząc w specjalnych spotkaniach katechetycznych, rekolekcjach ewangelizacyjnych i wspólnej modlitwie w czasie niedzielnych Eucharystii. To dzień przyjęcia sakramentu bierzmowania. Uroczystości przewodniczył Bp Wiesław Szlachetka, a uczestniczyli w niej obok rodzin młodzieży przyjmującej bierzmowanie kapłani z parafii naszego dekanatu oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 85 w Gdańsku, w której uczy się większość młodzieży przyjmującej tego dnia bierzmowanie.

Gratulujemy młodzieży i życzymy wzrastania w łasce Bożej!

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.088549137115479