Jesteś? Jestem!!!

3 czerwca 2018

Pod hasłem "JESTEM" na Polach Lednickich 2 czerwca odbyło się doroczne spotkanie młodych całej Polski założone i przez wiele lat prowadzone przez Ojca Jana Górę - charyzmatycznego dominikanina zmarłego nagle dwa i pół roku temu i pochowanego na Plach Lednickich.

Dwudziestoosobowa grupa młodzieży z naszej parafii od południa uczestniczyła w tegorocznym spotkaniu modlitewnym wraz z ks. Krzysztofem. Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

Już czekamy na przyszły rok i zaczynamy odliczanie do kolejnego spotkania - 1 czerwca 2019!

Geniusz to wieczna cierpliwość.

Michał Anioł