STREFA VIP JR!!!

23 września 2018

Dzisiaj na mszy św. o g. 12.00 pojawiła się w naszej świątyni szczególna "strefa" - to STREFA DZIECI. Miejsca specjalnie wyróżnione dla najmłodszych i młodszych uczestników liturgii, tak aby wszystko dokładnie było widoczne - wszak msza o 12.00 to MSZA SPECJALNIE DLA DZIECI. Zachęcamy rodziców, by motywowali swoje pociechy, by znalazły miejsce w STREFIE dla VIPÓW JUNIORÓW!

Pojawiło się też zielone pudełko z napisem ZIARNO. Do tego kartonika dzieci wrzucają odcięte kupony konkursowe zabrane tydzień szybciej podczas mszy św. o g. 12.00. Nagrody czekają!

Każda mowa wydaje się próżna, marna dopóki wagi jej nie doda czyn.

Demostenes

133 0.19067311286926