Różańcowy miesiąc

29 września 2018

Październik to miesiąc w szczególny sposób poświęcony praktyce modlitwy różańcowej. Wbrew powszechnej opinii różaniec nie jest modlitwą maryjną - jest modlitwą głęboko ukierunkowaną na Jezusa, bo poczynając od tajemnic radosnych, a końcąc na chwalebnych możemy przejść całą tajemnicę życia Jezusa. Szczególne miejsce w życiu Jezusa ogrywa Jego Matka stąd przez Jej przyczynę zanosimy do Boga błagania.

Zapraszamy na różaniec w naszej parafii:

DZIECI - poniedziałek, środa, piątek - godz. 17.00 (GÓRNY KOŚCIÓŁ)

Rodziców, chrzestnych, dziadków i wszystkich chętnych zapraszamy do utworzenia RÓŻY RODZICÓW ZA DZIECI (info: ks. Krzysztof)

DOROŚLI - codziennie - godz. 17.30 (DOLNY KOŚCIÓŁ)

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej ogólnopolskiego czasopisma o tematyce różańcowej.

Każda mowa wydaje się próżna, marna dopóki wagi jej nie doda czyn.

Demostenes