Goście z Oliwy

14 października 2018

W niedzielę, którą Kościół w Polsce obchodził jako XVIII Dzień Papieski pod hasłem "Promieniowanie ojcostwa", do naszej parafii przybyli szczególni gości. Byli to Klerycy Gdańskiego Seminarium Duchownego wraz Ojcem duchownym Ks. dr. Janem Uchwatem. Twoarzą oni zespół muzyczny o charakterze ewangelizacyjno-powołaniowym i towarzyszyli nam w przeżywaniu Dnia Papieskiego. Była to dobra okazja również do tego, by ogarnąć naszą modlitewną pamięcią wszystkich przygotowujących się do kapłaństwa w seminarium mieszczącym się w gdańskiej Oliwie (zob. www.gsd.gda.pl). 

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.18726205825806