Błogosławiona Krew Jezusowa!

21 października 2018

W niedzielę, 21 października, w naszej parafii po raz pierwszy odbył się uroczysty odpust Wspólnoty Krwi Chrystusa. Zgromadzeni na Eucharystii przedstawiciele Wspólnoty wraz z przybyłymi gośćmi uczcili relikwie św. Kaspera del Bufalo - założyciela Kongregacji Misjonarz Krwi Chrystusa. Uroczystej mszy świętej przewodniczył Ks. Andrzej Szymański należący do Kongregacji i odpowiedzialny za Wspólnoty w naszej archidiecezji.

Szczególne podziękowania należą się Pani Lucynie Witek, która zorganizowała i koordynowała przebieg niedzielnych uroczystości odpustowych. Po Eucharystii odbyło się spotkanie przy wspólnym stole w naszej parafialnej kawiarence.

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.084998846054077