Zupełnie wyjątkowy różaniec!

31 października 2018

Trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki - dzieci naszej parafii gromadziły się w świątyni, by wspólnie modlić się na różańcu. W czasie październikowych spotkań dzieci poznawały historię objawień Matki Bożej w Lourdes i i życie św. Bernadety. Od dzisiaj dzieci są specjalistami w tym temacie!

Dzieci miały również zadanie: przygotować swój własny różaniec. Z czego? Z czego się da! I okazało się, że dla dzieci to było wyzwanie, któremu sprostały rewelacyjnie. Różaniec z orzechów, z nakrętek, dzikiej róży, masy solnej, modeliny i plasteliny, fasoli, makaronu... i wiele innych wspaniałych pomysłów. Do komisji konkursowej dotarło 25 różańców. Spośród wszystkich zostały wybrane dwa do pierwszej nagrody. Wszystkie prace zostały nagrodzone w różnych kategoriach. Wszystkie są wyjątkowe! Gratulujemy dzieciom i rodzicom, których pomoc była na pewno bezcenna!

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.10327100753784