Z pamięcią o misjonarzach

28 października 2018

W Kościele w Polsce zakończył się właśnie Tydzień Misyjny, kiedy szczególną modlitwą otaczaliśmy wszystkich głoszących Ewangelię w różnych zakątkach świata, które nazywamy terenami misyjnymi. Z tej okazji dzieci przygotowały flagi krajów misyjnych, które wraz z listem zapewniającym o modlitwie zostaną wysłane do misjonarzy pochodzących z diecezji gdańskiej. Dzieci modliły się za misje nie tylko na niedzielnej mszy świętej, ale równiez podczas swoich różańcowych spotkań modląc się w różnych językach.

Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.

Seneka