Z pamięcią o misjonarzach

28 października 2018

W Kościele w Polsce zakończył się właśnie Tydzień Misyjny, kiedy szczególną modlitwą otaczaliśmy wszystkich głoszących Ewangelię w różnych zakątkach świata, które nazywamy terenami misyjnymi. Z tej okazji dzieci przygotowały flagi krajów misyjnych, które wraz z listem zapewniającym o modlitwie zostaną wysłane do misjonarzy pochodzących z diecezji gdańskiej. Dzieci modliły się za misje nie tylko na niedzielnej mszy świętej, ale równiez podczas swoich różańcowych spotkań modląc się w różnych językach.

W Chrystusie mamy odkupienie przez krew Jego: odpuszczenie wykroczeń dzięki bogactwu Jego łaski.

Ef 1,7

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
137 0.17358589172363