Spotkanie z Ks. dr. Piotrem Przyborkiem

5 listopada 2018

Prawie stu mężczyzn uczestniczyło w poniedziałkowym spotkaniu z Ks. dr. Piotrem Przyborkiem zatytułowanym "Wiara w Piśmie Świętym. Spotkanie zostało zorganizowane przez Bractwo św. Pawła, którego oddział funkcjonuje również przy naszej parafii. Konferencja Ks. Piotra była jednym z elementów formacji mężczyzn w Bractwie, która zakłada w każdym miesiącu spotkanie z zaproszonym gościem.

Zapraszamy na stronę internetową Bractwa św. Pawła oraz fanpage na Facebooku.

Mężczyzn z naszej parafii zainteresowanych formacją w Bractwie św. Pawła prosimy o kontakt z Ks. Krzysztofem Sieniawskim.

Zdj. by Bractwo

Radość jest sercem duszy; oświetla tego, kto ją ma, i ogrzewa wszystkich, na których padają jej promienie

Św. Jan od Krzyża