3000 poszło w Jasień!

26 listopada 2018

3180 sztuk Cudownego Medalika NMP objawionego św. Katarzynie Loboure rozdały Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo (popularnie nazywane "szarytkami") wraz z wolontariuszami w czasie niedzielnych katechez wygłoszonych w naszej parafii w niedzielę, 25 listopada. 

Siostry, które przybyły z Domu w Świeciu przez całą niedzielę opowiadały historię Cudownego Medalika ukazując ją na przykładach niezwykłych świadectw wielu ludzi, którzy doświadczyli niezwykłej łaski nosząc przy sobie objawiony wizerunek NMP Niepokalanej.

Za ofiary składane na dzieła organizowane przez Siostry serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać!

Milcz albo powiedz coś takiego , co jest lepsze od milczenia.

Pitagoras

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.099029064178467