30 rocznica Święceń Kapłańskich

16 lipca 2013

We wtorek w naszym Kościele parafialnym Ksiądz Proboszcz Zygmunt Słomski oraz Siedniu Kolegów Rocznikowych odprawiło uroczystą Msze Świętą z okazji 30 rocznicy Święceń Kapłańskich. Modlitwie towarzyszli zebrani wierni, homilię wygłosił Ks. Proboszcz. Wszystkim Kapłanom składamy Najserdeczniejsze Życzenia, aby Duch Święty prowadził przez Kapłańskie drogi na kolejne co najmniej 30 lat 

ljhk

 

Cisza jest głosów zbieraniem.

Cyprian Kamil Norwid

Najnowsze filmy

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.083928108215332