Maleńka przyszła Miłość

25 grudnia 2018

Uroczystą Mszą Pasterską uczciliśmy kolejny raz wydarzenie, które zmieniło bieg historii - narodzenie Jezusa Chrystusa. Mszy świętej tradycyjnie przewodniczył Ksiądz Proboszcz wraz z kapłanami posługującymi w parafii. Oprawą muzyczną uroczystość uświetniła nasza orkiestra oraz niezawodny Pan Organista.

Na zakończenie uroczystej celebry życzenia parafianom złożyli przedstawiciele Górali i Kaszubów.

Poniżej prezentujemy relacje z naszej tegorocznej Pasterki:

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

149 0.20004105567932