Matka Boża Rozwiązująca Węzły - nowenna

31 grudnia 2018

Kochani Parafianie i wszyscy goście naszej strony!

Zachęcamy do podjęcia 9-dniowej modlitwy w kościele nazywanej nowenną. Proponowana nowenna związana jest z kultem wizerunku Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. Jest to modlitwa zaaprobowana i bardzo rozpowszechniania przez obecnego Papieża Franciszka. O samej nowennie, któa dla wielu stała się pomocą w wyjściu z nałogów, problemów małżeńskich i rodzinnych można przeczytać na poświęconej tej modlitwie stronie internetowej. Tam również można znaleźć sposób odmawiania nowenny i teksty przeznaczone na kolejne 9 dni.

Rozpoczynamy 1 stycznia - w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Kończymy, oczywiście, 9 stycznia.

Łączmy się w modlitwie!

 

Sprawiedliwi, radujcie się Panem i miejcie w pamięci świętość Jego.

Psalm 97, 12

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
120 0.07749605178833