Powrót po latach! Wehikuł czasu!

12 stycznia 2019

Tego się nie zapomina! Wspólne wyjazdy pod namioty, na spływy czy nad jezioro. Miejsca, które wspólnie się odkrywa bez telewizora, komputera i zbędnych wygód. Przede wszystkim wspólnota ludzi, z którymi służy się do mszy świętej, razem przebywa w kościele, na zbiórkach, na podwórku. Właśnie! Tego się nie zapomina! Być ministrantem to był zaszczyt i duma!

Ks. Krzysztof zaprasza do powortu w te stare, dobre czasy! Wszystkich mężczyzn, którzy kiedyś byli ministrantami, a dziś są już dorosłymi ludźmi odpwiedzialnymi za rodzinę, żonę, dom, pracę zapraszamy do tego, by ponownie stanęli przy ołtarzu przypominając sobie jak to było 10, 20, 30, 40... lat temu. Zapraszamy także dorosłych mężczyzn, którzy chcieliby dopiero zacząć swoją służbę przy ołtarzu!

Osoby chętne proszone są o kontakt w przyszłą niedzielę, 20 stycznia, po każdej mszy św. Chęć wielkiego powrotu bliżej ołtarza można zgłosić również pisząc na maila kssieniawski@gmail.com - to może być prawdziwy wehikuł czasu!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

149 0.20252299308777