Niezwykły jubileusz!

80. rocznica urodzin Ks. Jana Chojnackiego.

1 marca 2019

W piątek, 1. marca, Ks. Jan Chojnacki obchodził swoje 80. urodziny. Na wieczornej Eucharystii o godz. 18.00, zgromadziło się wielu parafian, znajomych i przyjaciół Jubilata, aby podziękować Bogu za Jego życie oraz prosić o dalsze, potrzebne łaski, a przede wszystkim o zdrowie. Eucharystię sprawował i homilię wygłosił Ks. Proboszcz. Podczas homilii, podziękował Jubilatowi, za wieloletnią przyjaźń, a także wsparcie i pomoc w pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie parafialnej, a szczególnie za "posługę konfesjonału". Po wspólnej Mszy św., wszyscy udali się do kawiarenki parafialnej, gdzie złożyli Jubilatowi życzenia, zaśpiewali "sto lat" oraz wspólnie świętowali ten niezwykły jubileusz.

Ks. Janowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Przenajświętszej oraz zdrowia!

Człowiek jest doskonałością świata, Duch jest doskonałością człowieka, miłość jest doskonałością ducha, caritas zaś - miłość Boża - jest doskonałością miłości

św. Franciszek Salezy

149 0.19350790977478