Ciacho, ciacho, ciacho...

Otwarcie parafialnej kawiarenki!

3 marca 2019

W ostatnią niedzielę przed rozpoczęciem Wielkiego Postu, Wspólnota Krwi Chrystusa zorganizowała kiermasz ciast i tym samym rozpoczęła działalność naszej parafialnej kawiarenki. Po ponad dwóch tygodniach remontu, kawiarenka zgromadziła wielu gości, którzy z uśmiechem na twarzy kosztowali przepysznych ciast, przygotowanych przez nasze gospodynie. Dziękujemy za obecność i zapraszamy ponownie.. :-)

 

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy się nie mylą nigdy.

Sokrates

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.17801809310913