Ciacho, ciacho, ciacho...

Otwarcie parafialnej kawiarenki!

3 marca 2019

W ostatnią niedzielę przed rozpoczęciem Wielkiego Postu, Wspólnota Krwi Chrystusa zorganizowała kiermasz ciast i tym samym rozpoczęła działalność naszej parafialnej kawiarenki. Po ponad dwóch tygodniach remontu, kawiarenka zgromadziła wielu gości, którzy z uśmiechem na twarzy kosztowali przepysznych ciast, przygotowanych przez nasze gospodynie. Dziękujemy za obecność i zapraszamy ponownie.. :-)

 

Bóg jest duchem, stąd też ci, którzy Go wielbią, winni to czynić w Duchu i prawdzie.

J 4,24

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
146 0.15862202644348