Wizytacja kanoniczna - bierzmowanie

24 marca 2019

Podczas mszy św. o g. 13.15 Bp Zbigniew Zieliński udzielił sakramentu berzmowania 85-osobowej grupie młodych ludzi z terenu naszej parafii. Na początku mszy św. Biskupa powitali przedstawiciele rodziców, którzy poprosili o udzielenie sakramentu bierzmowania.

Na zakończenie mszy św. Biskupowi podzięlowała młodzież pamiętając również o imieninach Bpa Zbigniewa, które przypadały dokładnie tydzień wcześniej. Z tej okazji przygotowali tort ze swoim zdjęciem oraz herbem Biskupa Zbigniewa.

W uroczystości oprócz rodziców i bliskich wzięła udział również Dyrekcja i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 85 w Gdańsku, do której w większości uczęszcza młodzież naszej parafii.

Młodzież nie zapomniała również o Ks. Tomaszu, któremu podziękowała za czas spędzony na przygotowaniach do sakramentu bierzmowania.

Zdjęcia można obejrzeć dzięki uprzejmości Pana Bogusława Olszonowicza.

Doskonałość jest miarą nieba, dążenie do doskonałości miarą człowieka.

Johann Wolfgang Goethe