Bractwo w Gietrzwałdzie

30 marca 2019

Gietrzwałd - mało znane miejsce maryjnych objawień w Polsce, stał się celem pielgrzymki dla członków Bractwa św. Pawła gromadzącego się przy naszej parafii. Bracia udali się do Gietrzwałdu ze swoimi rodzinami. Tam uczestniczyli we mszy św., dzielili wspólnotę stołu oraz wzięli udział w nabożeństwie Drogi krzyżowej przy pięknie przygotowanych stacjach na wzgórzach gietrzwałdzkich.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy się nie mylą nigdy.

Sokrates

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
149 0.16052508354187