Kanonizacja Jana Pawła II

26 kwietnia 2014

  W przyszłą Niedzielę 27 kwietnia przeżywać będziemy Uroczystość Kanonizacji Jana Pawła II, który ogłoszony zostanie Świętym. W związku z tym zapraszamy w czwartek po Mszy Św. wieczornej na adorację poświęconą tej intencji oraz w Niedziele na Apel Jasnogórski o godzinie 21:00 także poświęcony osobie Papieża Polaka.  W związku z Kanonizacją Jana Pawła II i Jana XXIII zapraszamy na transmisję telewizyjną tych uroczystości na Placu Św. Piotra w Watykanie, w Pierwszym Programie Telewizji Polskiej (TVP 1) od godziny 10:00.

 
 

Szczegóły poniżej:

 

Im świętsza jest prawda.. tym pokorniejszy powinien być ten, kto ją głosi.

Mikołaj Gogol

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
116 0.076380968093872